Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Yaşam zenginliğiniz için eşsiz dekorasyon!

7 Mayıs 2014 1.516 kez okundu Yorum yapılmamış

Şehir hayatın sıkıcı monotonluğuna hapis olmuş bir hayat, mutlu olmak konusunda bazı zorluklarla karşılaşır. Kendimizi hafta sonları neden cazip mekanlara atmak zorluyoruz? Yaz tatillerimizi daha güzel bir mekanda geçirmek adına uğraşıyoruz? Çünkü mutlu bir hayat, güzel bir mekanla ancak sağlanabilir. Etrafınızdaki alanları bu nedenle keyifli birer yaşam mimarisi haline getirebilirsiniz.

dekorasyonBunun için yapmanız gereken, kendinizi evinizde, odanızda, ofisinizde, yatak odanızda nasıl hissetmek istediğinize cevap vermek olacak. Eğer romantik biriyseniz, yatak odalarınızda kırmızı renklere yer vermeli, romantik dekorasyon  modellerinden imal edilen yatak odalarından almalısınız. Maziye karşı, klasiğe yönelik bir merakınız varsa ve bu sizi rahatlatıyorsa, o zaman klasik modeller, eskitme modeller sizleri bekliyor. Lüks bir ev hayal ediyorsanız, o zaman almanız gereken modeller, rustik ve country tarz olabilir.

Daha sade, şehrin sıkıcı ve stresli yaşamını evlerinizde üzerinizden alacak bir dekorasyon istiyorsanız, o zaman ahşap modeller tam size göre. Halı modellerinizi de anti stres özellikte seçtiğiniz zaman, evleriniz yaşamsal bir enerjiyi size sunacak. Feng shui veya otantik dekorasyon tarzlarından birazcık motifler ile evlerimizi süslersek, daha sade ve havası bizleri rahatlatan bir mekana sahip olmuş olacağız.

Duvarlara gelince. Betonun insan üzerindeki yıpratıcı etkisini duymuş olmalısınız. Bunu aşmak için duvarlarınıza yalıtım sistemleri uygulayın. Aynı zamanda duvar kağıtlarıyla da daha süslü bir duvar meydana getirebilirsiniz. Soğuk, gösterişsiz ve evinizin dekorasyonuna hiçbir katısı olmayan duvar yapısındansa, evin dekoratif ahengine uyum sağlayacak ve onu zenginleştirecek duvar tarzları, daha iyi bir yaşamsal mekan için uygun değil mi? Evlerinizi hayatınıza renk katacak bir şekle sokun. Aynı zamanda çalışma mekanlarınızı da. Hayat dekorasyonla daha anlamlı ve güzel.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.