Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Yatak odalarında romantizmin diğer adı!

23 Mart 2014 1.804 kez okundu Yorum yapılmamış

Yatak odaları evlerin çok önemli bir mekanı durumunda. Bu nedenle özenle dekore edilmesi bir zaruret. Eğer yatak odalarınızı aşkınızı yeşerten ve solmamasını sağlayan bir mekana dönüştürmek ve cazibeli bir saray odasına dönüştürmek istiyorsanız, bu hiç de zor değil. Özellikle dekorasyonda yaşanan gelişmelerden sonra. Romantik bir yatak odası ne sağlar peki?

modern-yatak-odasi-2Öncelikle sadece uyku için harmanlaşmış bir yatak odası, eşler arasındaki iletişimi baltalar. Bu nedenle eşlerin yatak odalarına can vermesi gerekir. Bu da duyguları harekete geçiren ve stresinizi alacak olan bir yatak odası dizayn etmekten geçer. Daha önceleri yazdığım yazılarda kırmızı renkli yatak odaları modellerini size önermiştim. Ancak daha farklı modeli düşünenler için İtalyan yatak odası modellerini sizlere önere bilirim.

İtalyan tasarımları dekorasyonda her zaman ön planda. Ama yatak odalarında ki tasarımları daha da bir ön plana çıkıyor. 2014 senesindeki modelleri, romantiği arayanlar için hazırlanmış mükemmel modeller. Baktığımız zaman kırmızı tonların değil de daha sade tonlarla meydana getirilmiş yatak odaları, daha sofistike ışıklandırmalarla canlandırılmış. Romantiğe aşık olanlar için ideal olan tarzlarda bir diğer dikkat çeken husus ise, klasik tarzların da romantizme ne kadar çok yakıştığı.

Kaliteli ve modern yatak odalarıyla mekanlarınızı aşka büründüren ve aşkınızı daima koruyacak bir atmosfere çevirin. Bunun için yapmanız gereken sadece İtalyan tasarımlardan birini seçmek olacak. Doğal ağaçlardan imal edilen ve lake boyama, su bazlı boyama teknolojisiyle renklendirilen yatak odaları, sevginizi ve aşkınızı da renklendirecek. Anti stres, anti alerjik ve bakteriyel olan nitelikleri, daha iyi bir ortamı size sunmak adına geliştirildi. Yatak odalarınıza daha başka yapmak adına adım atmaktan çekinmeyin.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.