Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Yatak odalarınızı neden güzel dizayn etmelisiniz?

8 Eylül 2014 2.063 kez okundu Yorum yapılmamış

Yatak odalarınıza ayrı bir ehemmiyetin verilmesi gerekir. Erkek ve kadın için önemli bir mekanı ifade eden yatak odaları, aşkın hiçbir zaman sönmeyeceği ve her zaman diri tutulacağı bir atmosfere sahip olmalıdır. Bunun her ne kadar pahalı ve lüks romantik yatak odası modellerini almak, bütçenize fazla gelecek olsa da, yapmanız gereken kendi tarzınıza göre bütçenize uygun bir tasarımla, yatak odalarınızı romantik bir mekan haline getirmek. Bunun için ufak dokunuşlarla güzel yatak odaları meydana getirebilir, aşkınızın her zaman diri kalması adına, yatak odalarınızda ummak istediğiniz ortamı yaratabilirsiniz.romantik-yatak-odasi-takimlari-5

Öncelikle yatak odalarınızın mobilyalarına dikkat etmenizde yarar var. Romantik dekorasyonların sağlanabilmesi için her şeyin başının mobilyalardan geçtiğini unutmayın. İlk olarak sağlıklı tasarımlardan almanızı tavsiye derim. Ahşap modeller, yatak odalarınızın ferah ve samimi bir havaya bürünmesini sağlayacak güzel modelleri ifade ediyor. Lake beyaz yatak odası modelleri de, ufak dokunuşlarla güzel bir romantik yatak odasına çevrilebilecek bir tarza sahip. Anti stres ve anti bakteriyel yapıda olmalarını lütfen benimseyin. Bu şekilde daha ferah ve temiz bir yatak odası temin etmiş olacaksınız.

Ufak dokunuşlarla romantik bir havaya kavuşmak için aydınlatma seçeneklerinde kırmızıya yer verin. Yatak örtülerinde ve duvarların renklerinden birisi de kırmızı olsun. Duvarların her tarafını kırmızıyla donatmak doğru olmaz. Kırmızı dikkat çeken bir renk olduğundan uyku sorunu çekebilirsiniz. Ama en azından bazı kısımlarının kırmızı olmasını sağlayabilirsiniz. Beyaz ve kırmızı karşımı da olabilir. Sonra yataklarınıza cibinlik taktırmanız gerekir. Oldukça modern ve lüks olan cibinlikler, uygun fiyattan satışa sunuluyorlar. Bunları kullanarak yatak odalarınızı aşkınızın sönmemesi adına, romantik bir havaya kavuşturabilirsiniz.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.