Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Yatak odanız sevgi mekanınızdır

23 Eylül 2013 1.850 kez okundu Yorum yapılmamış

Yatak odaları çok önemli bir yeri ihtiva eder. Sevginin ve bağlılığın temellerinin atıldığı yerdir. Bu nedenle özel olmalıdır. Sadece sizin tarzınızı uyandırmalı ve sevdiğinizle olan sevgi tomurcuklarını barındırmalıdır. Bu sebeple, yatak odalarında ki tarzlar, ortak bir zevki yansıtmalıdır. Böylece daha güzel ve ortak bir mekana kavuşmuş olursunuz.

yatak odasıRenk olarak da, kırmızı, kapalı renkler veya fuhşa renkleri tercih edilirse daha iç acıcı olur. Ancak bu renkleri seçerken ortak hareket etmek çok önemlidir. Yatak odası eşlerin beraber zaman geçirdikleri nadide bir mekan olduğundan, her zaman ortak bir zevki uyandırmalıdır. Burası çok önemli bir noktadır. Dekorasyonda ki ahenk, ortak zevklerin bir arada kavrulmasıyla daha da, fark edilebilir.

Yatak odaları tarzları pek çok modelde bulabilirsiniz. Mesela ahşap tarzları tercih ederek, doğal bir dekorasyon elde edebilir, bu doğallığa, ferforje yatak başlıkları ile ince dokunuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında isterseniz İtalyan mobilya kalitesinde bir yatak odasına sahip olmak için, İtalyan tarz country yatak odalarına göz atabilir, zevkinizle uyuşup, uyuşmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu country tarz da, klasiğin bir başka akan yüzüdür. Modern ve lükstür. Ancak, tarihi dokularıyla, yatak odalarını sizlere özel kılar. Bununla beraber rustik tarzda yatak odalarıyla daha estetik dekorasyon modellerine sahip olabilirsiniz. Ama ben yatak odamda daha çok modern ve lüks modeller istiyorum diyorsanız, yeni tasarım harikalarını tercih edebilirsiniz. Eskitme tarzlar, MDF lamdan imal edilen mükemmel lüks yatak odaları sizlerin birincil tercihiniz olabilir.

Yatak odası mobilyaları alırken modellere dikkat edin. Bunun yanında en önemli faktör sağlıklı bir yatak odası mobilyası almaktır. Bunun için de, doğal ağaçtan üretilen veya MDF sistemli imal edilenleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.