Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Yemek odalarına gelen dekoratif lezzet!

26 Nisan 2014 1.317 kez okundu Yorum yapılmamış

2014 senesine özel olarak tasarlanan yemek odalarının şekli ve şemalına bugün göz gezdirdim. Gördüm ki, daha lezzetli ve keyifli yemek vakitlerinin olmazsa olmazı olan yemek masaları, bir ahu esintisinde imal edilerek, evlerin en beğenilen köşesi olmaya aday yemek odalarının meydana gelmesini sağlayabilecek nitelikte. O zaman yapılması gerekenin hemen yemek odalarınıza muhteşem üretilen yemek masalarından bir tanesini almak. Ama bunu yapamazsanız da, eğer etrafınızda yeni evlenecek olanlara en azından yeni yemek-odasi-vega-1-d1yemek masalarının dekoratif zenginliğinden bahsedin. Böylece onların almasına vesile olursunuz.

Benim en çok dikkatimi çeken tarafları, masaların bacaklarına verilen şekillerdi. Kiminde kaydırak, kiminde bir kuğunun bacağı kadar ince ve zarif. Kiminde ahşabın ince işlenmesiyle meydana gelen bir sanat eseri. İnsan bir yemek masasında bu kadar göz alıcı şekil ve güzellik görünce, şaşırıyor tabi ki de. Evlerin yemek odalarının daha zengin ve zarif bir mekan olmasını sağlamak için e yapıyorsunuz? Eminin her kesin yaptığı gibi, klasik bir takım yemek masası, şifonyer, halı, sehpa, aydınlatma, sandalyeler ve diğer ürünler….

Peki ama bunların farklılıkları ve sizde, sevdiklerinizde farkındalık yaratacakları tarafları nerede? Evinizde gerçekten mutlu yaşamak istiyorsanız, mekanların size seslenmesini ve sevgi aşılamasını sağlayın. Bu da güzel br dekorasyondan geçer. Eğer zayıf bir dekorasyon söz konusuysa, evinizde sıkıntılı vakitler yaşayabilirsiniz. Ama etrafa her an farklı bir duygu karıştıran dekorasyon esintilerine yer vermeye çalışırsanız, daha mutlu bir yuvanın sahibi olabilirsiniz.

Bunun için yemek odalarınızda bir değişiklik yaparak, lüks ahşap yemek odaları veya tamamen cam modellerin sunduğu zarif ve kibar yemek odaları dekorasyonlarını tercih edin. Avangarde yemek odalarıyla, klasiğin zamanımıza açılan kapısını kendi evinize, adapte edin. Mutlu olun, mutlu yaşayın…

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.