Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Yemek odalarınıza şıklık gelsin!

24 Temmuz 2014 1.256 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerinizin yemek odalarında şık bir değişikliğe gitmeyi düşünüyorsanız, yapmanız gereken en iyi modellerden birisini seçmek. Peki ama en son modeller ve tercih edilen yemek masaları hangileri? Sizin için yaptığım bir inceleme sonucunda en çok kullanılmaya başlayan yemek odası modellerinin camlı olduklarını öğrendim. Eğer modayı takip ediyorsanız, sizin de bundan haberinizin olmaması imkansız. Evlerin artık pek çok yerlerinde tercih edilen cam masalar, ister mutfaklarda ister yemek odalarında isterseniz de balkon veya bahçelerinizde kullanabilirsiniz.yuvarlak-yemek-masası

Mükemmel tasarımlar

Cam tasarımlar evlerinizin ve bulunduğu ortamın daha ferah ve nezih görünmesini sağlıyor. Sizde bu ferah ve nezih görünüme kavuşmak için cam modelli yemek masalarından alabilirsiniz. Bakımı ve temizlemesi çok kolay olan bu tasarımlar, ayrıca yerden de tasarruf etmenizi sağlıyor. Oval stilleri sayesinde evlerinde yeri olmayan kişilerin tercih edebileceği isabetli bir model oluyor. Evlerinde kare büyük ve gösterişsiz yemek masalarından sıkılanlar için de ideal bir model olan cam yemek masaları, farklı stil ve renklerde sizlere sunuluyor.

İsterseniz lake beyaz yemek masalarından alın!

Evet, beyaz rengin yemek odalarına katacağı ihtişamı ancak lake modellerinde bulabilirsiniz. Cam modelleri tercih etmeyen kişiler, şıklık arıyorlarsa bunu lake beyaz yemek odaları modelleriyle yakalayabilirler. Oldukça harika motifleri olan bu yemek odaları, ahşabın beyaz ile buluşan mükemmel bir kompozisyonu durumunda.

Organik nitelikli ağaçlardan imal edilmeleri sayesinde, anti stres ve anti bakteriyel özelliklere sahipler. Evlerinizde hijyen ve daha huzurlu bir mekan tesis etmek isteyenlerinde birincil tercihi durumunda olan bu yemek odaları modelleri, sizlerin evlerinde farklı bir dekorasyon yaratmayı imkanlı kılıyor.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.