Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Yemek odalarınızı mükemmel kılın!

2 Eylül 2014 1.529 kez okundu Yorum yapılmamış

Evinizin yemek odası varsa, çok şanslı bir kişisiniz demektir. Ancak odanızın mükemmelliği konusunda herhangi bir eksiklik varsa, o zaman şansız hissedebilirsiniz kendinizi. Bunu çözmenin yolu var. dekorasyon trendlerini izlemeniz yeterli. Kendi tarzınıza ve hayallerinize uygun bir yemek odası dekorasyonu fikirlerine sahip olabilirsiniz. Bizim de size yapacaklarınız konusunda bazı tavsiyelerimiz var.Yemek-Odaları1

Sağlam mobilyalar…

Her zaman sağlıklı bir dekorasyonun sağlam mobilyalardan geçeceğine inanmışımdır. Bu nedenle zaman zaman aynı şeyleri defalarca söylemek zorunda kalıyorum. MDF lam sistem veya organik tasarımları tercih etmeniz, sağlıklı ve güzel bir dekorasyon meydana getirmeniz için ilk kuralımızdır. Bu sayede daha ferah ve uzun süreler bizim göz zevkimizi bozmayacak dekoratif mekanlar oluşturabilir, yaşanabilir mekanların tesis edilmesi anlamında başarılı olabiliriz. Rustik tarz veya İtalyan model yemek odası tasarımları satın alabilirsiniz. Bu tasarımları tek başınıza almanız yetmeyecek tabi. Tasarımların şıklığını tamamlayacak aksesuar kullanımına da önem vermeniz gerekir.

Duvarlar…

Duvarlarınızı hoş bir dekora dönüştürmek için tablolar birebirdir. Öyle pahalı tablolar almanıza gerek yok. Canvas tablo modelleri sayesinde, ucuz ve gösterişli tabloları duvarlarda endamlı bir sunum meydana getirmeleri için kullanabilirsiniz. Bunun yanında dekoratif saat modellerinden yararlanarak, yemek odalarınıza saat alabilirsiniz. Diğer bir alternatif, değişik stickerlar sayesinde duvarlarınıza mükemmel figürler dahil edebilir, yemek odasını hoş ve eğlenceli bir mekana çevirebilirsiniz.

Zemin…

Güzel bir mobilya modelinin güzel bir halıyla desteklenmesi gerekir. Bu anlamda yapılması gereken modern ve gösterişli bir halının alınmasıdır. Anti stres ve anti bakteriyel niteliğe sahip bir halının alınması, yemek odalarının daha hijyen ve sağlıklı olmasını sağlar. Güzel görünümler ve mekanlar elde etmek için, en iyisini almayı hedef edinin. Her zaman kaliteli modeller, kaliteli mekanlar meydana getirir.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.