Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Yemek odanızın sağlıklı bir tasarıma ihtiyacı var

21 Eylül 2013 1.030 kez okundu Yorum yapılmamış

Her şeyin başı sağlıktır. Dekorasyonda da, her ne kadar göze hitap eden konseptler dizayn edilse de, eğer kullanılan malzemelerin kalitesi, sağlığınıza seslenmiyor ise, dekorasyondaki göz alıcılığın zannımca bir manası yoktur. Burada dekorasyondaki ahengin de, ancak sağlıklı mobilyalardan daha hür bir şekilde sizlere sesleneceğini söylemek istiyorum. Dikkat edeceğiniz nokta, mobilyaların sunduğu kalite olmalıdır. Kalite sağlandığı zaman, dekorasyonu lüks ve şık birer mabet yapmak, işin kolay tarafıdır.

doğal yemek odasıSağlıklı mobilyaların en çok tercih edilmesi gereken yerlerden biriside yemek odalarıdır. Ecdat ne demiş “Dünya’da muteber bir nesne yok devlet gibi/ Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi” işte ecdat aldığı nefesin kadri kıymetini bilmiş. Bizlerde aldığımız nefesin kıymetini bilmeliyiz. Bunun için yemek odalarında nefes aldıracak bir dizaynın anahtarı, gürgen ve meşe gibi organik tasarımlar yapan mobilya imalatçılarının, yemek odası takımlarını tercih etmektir. Neden mi? Çünkü organik tasarımlarda herhangi bir kimyasal madde kullanımı söz konusu değildir. Ürün tamamen doğada ki saf haliyle sizlere hizmet sunmak için, tasarlanır. Kanserojen madde içeren plastik ve türevleri, yoğun metal ürünler gibi zararlı maddelerin kullanılması söz konusu değildir. Buda yemek odalarınızı daha cazip kılar. Doğallığın verdiği hoş görüntü, muhabbetin kaynağı olur. Lüks restoranlarda yemek yemenin zevkini herkes bilir. Bir ayrıcalıktır lüks restoranlarda yemek yiyebilmek. İnsanın iştahı açılır, muhabbetler ardı, arkası kesilmeden gelir. Sevgi, açığa çıkar. Neden peki hiç düşündünüz mü? Kullanılan mobilyaların kalitesindendir. Restoranlarda doğal ağaçtan üretilen masalar kullanılır ve dekorasyon organik mobilyalarla desteklenir, lüks ve şık kılınır.

Evlerinizde de, yemek odalarını, lüks restoranların havasına büründürmenin adresi, doğal imalat yemek masalarıdır. Doğal imalat yemek odası mobilyalarının birbirine olan uyumu da, dekorasyonda ki ahengi sağlayacağından, lüks ve estetik bir odada, sevdiklerinizle vakit geçirmenin, daha sağlıklı ve mutlu yolunu sağlamış olursunuz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.