Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Yemek odası dekorasyonu 2014

16 Eylül 2014 2.611 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerimizin en şık olması gereken noktalarından birisi, yemek odalarıdır. Aile fertleriyle beraber en güzel vakitlerin geçirildi yemek odalarını dekorasyonuna ne kadar dikkat edilirse,  o kadar verimli ve sıcak saatlerin yaşanmasına sebep olabilirsiniz. Sağlıklı dekorasyonu sırrının her zaman mobilyadan geçtiğini ifade ettiğimiz gibi, burada da aranması gereken sır, yemek odasında kullanılan mobilyaların sağlam, estetik ve sağlıklı olmasıdır. Doğru mobilya takımını kullandığınızda, kesinlik yüksek bir verim alabilir, sağlıklı aile ortamlarının sağlanmasını imkanlı kılabilirsiniz.Beyaz-kahve-lake-yemek-odası-örnekleri

Organik mobilyalar…

Organik mobilyaların herkes fiyatından yakınıyor. Neden acaba bu mobilyalar bu kadar pahalı? Çünkü insan sağlığına uygun olarak yüksek teknolojik ekipmanlar kullanılarak üretilen modeller organik mobilyalardır. MDF lam sisteme de atıfta bulunabiliriz. Bu stillerde sağlıklı ve güzel tasarımları barındırır. Yemek odalarınıza almanız gereken odaların organik ve MDF lam sistemden ima edilen modeller olmasını tavsiye ederim. Sağlığını ve hijyeni düşünenler için ideal ortam ve mekanın tesis edilmesini sağlayan modeller, sizleri daha farklı bir atmosfere sokarak, akşam yemeği veya farklı öğünlerde eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak.

Lake beyaz modeller…

En moda modellerden birinden bahsetmek isterim. Lake beyaz modeller evlerinize süs olmaya geliyor. Bu modeller sayesinde, yemek odalarınız mükemmel bir kar beyazına bürünüyor. Gece karanlığında da ay gibi parlayan bu modeller sayesinde, lüks bir yemek odası ortamı sizi bekliyor. Zemine pastel tonlarda bir halı, duvarlara da alacalı tablolarla, yemek odalarınızı sevdikleriniz için mükemmel bir hale getirebilirsiniz. Sağlıklı, kaliteli, lüks ve modern yapılar sayesinde, evlerinizin yemek odalarında lüks restoranların endamını yakalayabilir, estetik masalarda akşam öğünlerini aile birlikteliğiyle daha samimi ve sıcak bir şekilde geçirebilirsiniz. Her şeyin başı, kalite ve mükemmel tasarımdır, unutmayın!

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.