Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aydınlatma

Yeni avize modelleriyle aydınlık baştan çıkarıcı!

19 Nisan 2014 2.605 kez okundu Yorum yapılmamış

Klasik aydınlatma sistemlerini geride bırakmayanınız varsa, hata ettiklerini söylemek isterim. Evlerinizin daha şık ve modern görünmesini sağlayacak olan avize modelleri, klasik anlayışa göre çok farklı estetik imkanları sunuyor. Sadece bu değil tabi, daha iyi ışıktan yararlanma ve elektrik enerjisinden tasarruf imkanlarını da kullanıcısına sağlıyor. Öylece hem cebinize zararı yok, hem de ışıktan daha iyi faydalanmanızı sağlayarak sizlere modern bir ev imkanı sunuyor.

Daire-Avize-ModelleriEski aydınlatma sistemlerinin tasarımsız halleri, sadece aydınlatma amaçlı olarak işe yaramalarını sağlıyor. Buda evlerin daha dekoratif bir şekilde kullanılmasının bir tarafını eksik bırakıyordu. 2014 senesiyle beraber daha estetik tasarımlara sahip olmaya başlayan modern avizeler sayesinde, eski klasik ışıklandırma anlayışı da rafa kalkacak gibi. Yinede ben klasikten vazgeçmem diyenler için avizelerin klasik modellerini seçmelerini ve böylece asil olan klasik modelleriyle tanışmalarını tavsiye ederiz.

2014 senesi için üretilen avizelerde daha çok metalimsi niteliğe sahip olanlar dikkat çekiyor. Metalin çekiciliğinden dolayı insanların genelde gözü, parlayan bir yıldız gibi bakan metale dönüyor. Ancak daha farklı stillerde olan avizelerde almanız mümkün. Böylece evinize uygun, eşyalarınıza adapte olabilecek bir avizeyi kendinize mümkün kılmış olursunuz.

Avizelerin fiyatları

Avizelerine skiden tercih edilmemesinin sebebi fahiş fiyatları oluyordu. Çünkü daha çok lüks kesime hitap eden modeller, orta kesimin veremeyeceği paralarla satışa sunuluyordu. Ama ihtiyaçların değişmesiyle, fiyatlarda iyileştirmeler yapıldı ve daha fonksiyonel modeller üretilerek avizelerin evler için daha tercih edilebilir olması sağlandı. Şimdi uygun fiyatlardan, uygun taksitlerle beğendiğiniz avizeleri evinize almanız mümkün. Aydınlatmada evinize modernliği sunmak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir özelliğe sahip olan avizeler, lüksü evinizde konuşacak… kaliteli, estetik, sağlıklı ve uygun fiyattan avize modelleri sizi bekliyor.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.