Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Yeni tasarım koltuk modelleri göz kamaştırıyor!

6 Mart 2014 2.053 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerin olmazsa olmazı koltuklar, her geçen zaman daha şık ve güzel oluyorlar. Dekorasyona farklı bir esinti katmak adına koltukların neler yapabileceğini bu yazımda sizlere bahsetmek istiyorum. Özellikle değinmek istediğim model, son zamanların revaçta olan berjer model koltuklar. Bu koltuklar hem rahat hem de her dekorasyona güzel bir şekilde adapte olabiliyor. İster modern bir dekorasyona sahip olun isterseniz de klasik tarzda bir dekorasyona sahip olun, berjer koltuk modelleri her eve ve dekorasyonu uygun olarak 330tasarlanıyor.

Peki bu koltuk modellerini cazip kılan ne? Bence bir sihir. Çükü gördüğünü anda etkilenmemek mümkün değil. Evinizin bir köşesinde bu model bir koltuğu olması, her zaman sizi o köşeye mıknatıs gibi çekecek. Özel bir ağaçtan imal edilen koltuk birçok süslemeyle, saraylardaki dekorasyonu andıran bir şekle, belki de bir sihre bürünüyor. Evinizde ona aşık olmamak için hiçbir rakip kalmıyor. Mobilyalarınız arasında o, baş tacı edilebilecek bir değere sahip olabiliyor. Ne dediğim konusunda içinizden bazı ifadeler  geçirebilirsiniz ancak durum bu şekilde. Test etmek adına bu model bir koltuk satan mağazaya gitmeniz yeterli.

Organik bir ağaçtan imal edilerek, kaliteli ve sağlıklı bir yapı kendisine kazandırılıyor. Üzerinde altın veya gümüş varyaklı işlemler, birinci sınıf el işçiliğinin eserleri oluyor. Boya kullanımında özel niteliklere sahip renklendirme işlemi uygulanıyor ve böylece, sanatsal ruhunu asla kaybetmiyor. Berjer tasarımlı koltukları almamak için hiçbir sebep yok. Ancak fiyatı hususunda bütçelerinizi zorlayabilir. Ancak uzun bir zaman sizinle beraber olacağı kesin. Yıpranmayan bir gövde, eskimeyen bir modaya sahip çünkü. Ne dersiniz almak için yeterince büyülü değil mi?

 

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.