Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Yılbaşı hazırlıkları

30 Kasım 2011 3.896 kez okundu Yorum yapılmamış

Yeni bir yıl yaklaşırken yılbaşı parti hazırlıkları da başlar. Öncelikle evleri süsleyecek yılbaşı ağacı dekorasyonu hazırlıklarına başlanır.

Çok çeşitli yılbaşı ağaç süsleri bulunuyor. İnci topları olarak adlandırılan ışıklı dekor topları, kardan adam ağaç süsleri, ışıklı kristal noel baba süsleri, ışıklı şeffaf damla dekoru, yılbaşı çorabı ağaç süsleri bulunuyor. Dekoratif ve rengarenk süsler simli iplerle yılbaşı ağacına asılıyor. Yılbaşı ağacı süslendikten sonra sevdiklerimize güzel dileklerle yeni yılda kullanacağı hediyeler paketlenip ağacın altına bırakılıyor.

Yılbaşı ağacı süslendikten sonra sıra yılbaşı sofrası dekorasyonuna geliyor. Birçok yılbaşı temalı dekoratif süsler yılbaşı sofralarını süslüyor. Altın renginde kozalak, kardan adam resimli peçeteler, kardan adam süslemeli mumluklar, kar tanesi kristali masa süsleri, altın masa süsleri yılbaşı sofralarını ışıltılarıyla güzelleştiriyor. Noel baba figürlü tepsiler, tabaklar, peçetelerle yılbaşına özel masa hazırlanıyor. Sevdiklerimizle ve yeni yılın umutlarıyla bu özel olarak hazırlanmış masada yeni yıla girmenin mutluluğu yaşanır.

Yılbaşı söz konusu olunca yılbaşı kostümleri de yılbaşı gecesine ayrı bir neşe getiriyor. Yılbaşı kostümleri arasında en çok kullanılan ve özellikle çocukları sevindiren aksesuarlardan bir tanesi maskedir. Simli, renkli yüz maskeleri, renkli peruklar yılbaşı gecesi kullanılan kostüm aksesuarları oluyor. Bira bardağı şeklinde gözlükler, kağıt borazanlar, boyun süsü, konfeti, dolar konfeti bombası, happy new year taç, gökkuşağı peruk, marabu taç, melek hare ışıklı taç, melek taç, folyo peruk, karnaval maskesi yılbaşı gecesinin ilginç aksesuarlarıdır.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.