Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aydınlatma

Yüzer havuz ışıkları

3 Mart 2012 3.535 kez okundu Yorum yapılmamış

Yaz geceleri bahçe keyfi yaparken ve gece havuza girerken aydınlatma ihtiyacı düşünülerek havuz ve bahçe aydınlatması ışıklar üretiliyor. Havuz aydınlatmasında koza adında ışık kullanılırken bahçe aydınlatmasında ise lotus çiçeği adlı LED ışıklar kullanılıyor.

Koza, havuz aydınlatması için yüzer havuz ışıkları havuzlarda aydınlatma sağlıyor. Havuz ışıklarında enerji tasarruflu LED ışıklarla aydınlatma sağlanıyor. Yüzer havuz ışıklarının kablosuz oluşu ve su üzerinde yüzmesi gece geç saatlerinde yüzerken görmeyi sağlıyor. Yüzer LED ışıkların bir özelliği de su geçirmemesi oluyor. Kar veya yağmurdan etkilenmeyen LED ışıklar 6 saat şarj edildikten sonra yaklaşık 25 saata kadar kullanılabiliyor. Yüzer LED ışıklar havuzlar için üretilmesi nedeni ile UV ve klora dayanıklı olarak üretiliyorlar.Koza ışıkları esnek ve kırılmaz bir şekilde üretiliyor.

Bahçe aydınlatmasında lotus çiçeği adlı ışık kullanılıyor. Lotus çiçekleri havuz kenarı, bahçe veya spa aydınlatmalarında kullanılabiliyor. Üç canlı renk kullanılıyor. Güneş battıktan sonra bahçe aydınlatmasında kullanılan lotus çiçekleri farklı bir atmosfer yaratıyor. Bahçelerde hoş ve dekoratif görüntüler oluşturuyor. Işık sensörlü ile çalışan lotus çiçeği ışık güneş battığında otomatik olarak çalışıyor. Lotus çiçekleri enerji tasarruflu ampul ile çalışıyor. Enerji tasarruflu ampulun 120 saatlik bir çalışma süresi bulunuyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.