Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Zigon sehpalar

9 Ekim 2011 8.405 kez okundu 1 yorum var

İç içe geçen sehpalara zigon sehpa denilmektedir. Dekoratif olmakla birlikte işevsel özelliğe sahip olan sehpalar çeşitli model ve renk çeşitleriyle evleri renklendirerek ihtiyaç karşılamaktadır. Uzun yıllar önce moda olan iç içe geçmeli zigon sehpalar üçlü, dörtlü sehpa sayılarıyla salonda, oturma odasında sıkça kullanılmaktadır.

İç içe geçen zigon sehpalar ilk moda olduğu yıllarda ahşaptan üretilmiş olarak kullanıcı beğenisine sunulmuştur. Kullanışlı olup kullanılmadğı zamanlarda ise iç içe geçerek fazla yer kaplamaması nedeniyle ilgi görmüş ve hala bu ilgi devam etmektedir. Bu nedenle ahşap modellerin dışında çeşitli malzemelerden üretilmeye başlanmış renk ve malzeme seçenekleri arttırılmıştır.

Tasarım olarak ise çok çeşitli modelleri oluşturulmuştur. Metal, deri ve cam olarak üretilmiştir. Şık tasarımları ve estetik görünümü ile zigon sehpalar hemen hemen bütün evlerin bir köşesine yerleşmiş durumdadır. Sadeliği sevenler için camdan yapılan zigon sehpalar önerilmektedir. Hemen hemen modern veya klasik her mobilya grubuna uygun renk ve şekilde ve yine mobilyaya uygun malzemeden yapılan zigon sehpalar her bütçeye uygun fiyat yelpazesine sahiptir. Gerektiğinde bu zigon sehpalar salonların farklı bölümlerine yerleştirilerek çeşitli ihtiyaçlar için kullanılmaktadır. Fotoğraf köşesi, çiçek köşesi olarak oluşturulan köşelerde de bu zigon sehpa takımı tercih edilmektedir.

Okur Yorumları »

  • kadriye cebeci dedi ki:

    yukarıdaki cam zigon sehpanın ne kadar olduğunu birde nasıl temin edebiliriz acaba acil bilgi verirmisiniz. birde nasıl kullanışlımı acaba teşekkür ederim

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.