Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Zihni açan genç odaları!

26 Mart 2014 1.715 kez okundu Yorum yapılmamış

Evet son  teknolojiyle üretilmeye başlayan genç odalarının en büyük özelliği çocuklarınızın hayal dünyalarını geliştirmeleri ve zihin dünyalarına olan artıları. Sadece modernlik değil, aynı zamanda çocuklarınızın sağlıklı gelişimlerinin en iyi  şekilde tamamlanması adına üretilen tasarımlar, modelleriyle evlerinizde dekoratif şenlik yaşatırken, çocuklarınızın diledikleri görselliğe sahip olmaları, onları mutlu ediyor.

genç odalarıGenç odası alırken nelere dikkat edilmeli?

Çocuklarımıza oda sunuyor olabilmemiz, anne ve baba olarak vazifemizi en iyi şekilde yapabildiğimizin bir kanıtı. Çünkü gelişimlerinin en iyi şekilde tamamlamaları ve disipline olmaları adına odaları, eğitici bir mekan niteliğinde. Ancak anne ve baba olarak odaların alınmasıyla iş bitmiyor elbet. Odalar alınmadan evvel çocuğumuzun sağlığına zarar verecek olan modellerin tespit edilmesi gerekiyor. Çünkü ikinci kalite üretimin sonucunda vücuda gelmiş ola bir genç odası, çocuklarınız için sağlıksız ortamların temin edilmesinde işe yarar. Bu da ileride bir takım sağlık problemlerinin yaşanmasına sebep olabilir.

O zaman anne ve baba olarak nelere dikkat etmemiz gerektiğini bilmeliyiz. Öncelikle genç odalarının modernliğine değil, kalitesine bakmalıyız. Her zaman en iyi standartları sunan marka UNICEF sağlık kriterlerinde tasarım ve uygulama yapandır. Bunların dışındakilerin daha dikkatli incelenmesi gerekir. Özelikle kimyasallardan arındırılmış olan renklendirme teknolojisinin kullanılıp, kullanılmadığının tespit edilmesi gerekir. Bunun için lake boya veya su bazlı boyama teknolojisi genç odalarında uygulanmalıdır.

Kullanılan ahşap malzemenin sunta değil, organik ahşap veya MDF lam sistem olması hayatiyet seviyesinde bir durumdur. Çünkü organik tasarımlar çocuklarınız için daha sağlıklı ve hijyen ortamlarının sunulması anlamına geliyor. Aksi olanlar ise, gelişimlerini olumsuz yönde etkileyecek mobilyalar anlamına geliyor.

Çocuklarınıza en iyi odaları sunmak adına yapmanız gereken sadece bazı kalite standartlarından haberdar olmanız ve oda alırken bunları göz önünde tutmanız.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.