Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: antibakteriyel halı

Zemin »

[28 Nis 2013 | Yorum yapılmamış | 2.973 kez okundu]
Çim görünümlü zemin kaplamaları

İnsanın doğaya hasretinin bir sonucu olarak, bahçeli evler en çok tercih edilen ev tipleri arasındadır. Doğal çimin hem varlığı, hem görselliği ile insan üzerindeki negatif enerjiyi aldığı inancı bilimsel anlamda ispatlanabilir olmasa da, bu inancın insan psikolojisi üzerinde neden olduğu pozitif değişimler elle tutulur, gözle görülür niteliktedir.
Ancak, konut alımına ayrılan bütçelerin genelde çok geniş olamaması nedeniyle, yüksek maliyetli bahçeli, müstakil evler büyük bir kesimin ulaşamadığı bir …

Genel »

[26 Tem 2012 | Yorum yapılmamış | 1.496 kez okundu]
Anti-bakteriyel ürünler

Sağlıklı bir yaşam için, hijyenin önemini bilmeyen yoktur. Doğru yerlerde en doğru ürünleri kullanarak, evlerinizdeki görünmez bakterilere karşı açılan savaşı kazanmanız mümkün. Çıplak ayaklarınızla yerlere basmayı veya bebeğinizin yerde emeklerken gönül rahatlığı ile onu seyretmek istemez miydiniz?
Ev akarları ve bakterilerle mücadele artık sadece deterjan ya da kimyasal dezenfektanlarla yapılmıyor. Evinizin her köşesini mikroplardan korumak için deterjanlarla temizlemek kadar, doğru ürünleri seçmeniz de çok önemli. Rahat temizlik …

Zemin »

[19 Nis 2012 | Yorum yapılmamış | 4.121 kez okundu]
Halı seçimi, pratik ipuçları

Halılar evlerimizin atmosferini en çok etkileyen başlıca dekorasyon öğelerinden birisidir. Halı seçimini yaparken, evin dekorasyonuna, duvar ve perde rengine dikkat ederken, mekânı çekici ve bir o kadar da davetkâr gösterebilmemiz için yardımcı olduklarını unutmamamız gerekiyor. Günümüzde modern yaşam alanlarında, halıların ısı ve yalıtım özelliklerinden çok fazla yararlanmadan, sadece dekoratif çekiciliğinden dolayı kullanıyoruz.
Öncelikle evin hangi mekânı için halı araştırıyorsunuz, bunu düşünün. Özellikle sirkülasyonun çok olduğu antre, hol …