Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: hol

Zemin »

[29 May 2013 | Yorum yapılmamış | 10.554 kez okundu]
Yolluk halılar

Koridorlar gibi dar ve uzun alanlarda sıklıkla tercih edilen yolluk halılar; geleneksel havaları ile dekorasyon dünyasında günümüzde kendilerine hala yer bulmaktadırlar. Beklentileri tam karşılamak, her seçeneğe yanıt verebilmek adına genelde” kesme yolluk halı” denen yöntem ile bu tarz halılar, verilen ölçülere uygun olarak bütün rulodan bir parça olarak kesilip ayırıldıktan sonra overlok uygulanarak kullanıma hazır hale getirilmektedirler.
Yolluk halı seçimlerinde dikkat edilmesi gereken detaylar şu şekildedir:

Halının serileceği mekanın …

Genel »

[28 Mar 2012 | Yorum yapılmamış | 3.741 kez okundu]
Kullanışlı holler

Dış kapı açıldığında eve ait ipuçları taşıyan holler, kişiliğimizi ve yaşam tarzımızı yansıtırlar. Karşılama komitesi gibi sıralanmış, ayakkabılık, ayna ve dekoratif objeler, fonksiyonel olduğu kadar göze de hitap ederek, evimizin stiline paralel bir bütünlük sağlarlar. Hatalı bir başlangıç yapmadan, hollerde olabildiğince işlevsel ve bir o kadar da şık görüntüler sağlayabilirsiniz.
Kapımızın üzerine asacağımız “hoş geldiniz” mesajlı bir süs, gazetelik ve ekmek koymak için şık bir sepetle işe …

Genel »

[11 Şub 2012 | Yorum yapılmamış | 9.213 kez okundu]
Antre dekorasyonu

Antre dekorasyonu genel tasarımın önemli bir parçasıdır. Çünkü eve girerken ilk karşılaşılan yer antre olmaktadır. Antrenin dekorasyon tarzı evin içi hakkında da ip ucu veriyor. Antre için seçilecek dekoratif eşyalar evin tarzıyla bütünlük sağlıyor. Odanın mobilya tarzı ile antrenin tarzı uyum içinde oluyor. Modern bir şekilde dekore edilen evlerin antre bölümü de modern dekoratif eşyalarla dizayn ediliyor. Antrelerin ilk karşılayan yer olması nedeniyle biraz eğlenceli ve …