Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: kahverengi

Genel »

[9 Tem 2013 | Yorum yapılmamış | 2.501 kez okundu]
Kahverengi dekorasyon

Kahverengi zor renklerden biridir. Soluk gösterdiği gerekçesi ile giyimde kahverengi genelde tereddütle kullanılmaktadır. Söz konusu dekorasyon olunca aynı tedirginliğin çok fazla oluşmadığını gözlemlemekteyiz. Zira, kahverengi; mobilya grubu başta olmak üzere şık ve gösterişli bir dekorasyona dair unsurlarda her dönem sıklıkla yer almış renklerden biridir.
Kahverengiyi, dekorasyon tercihleriniz arasına aldığınızda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Kahverengi tek renk olarak kullanılması halinde, soluk, hareketsiz bir görünüme sebebiyet verecektir. Bu nedenle …

Zemin »

[19 Nis 2012 | Yorum yapılmamış | 2.713 kez okundu]
Lamine parkede meşe doğallığı

Yapı sektörü haberlerinde meşe ağacı öne çıkıyor.  2012 yılında tasarımcılar mekanların zemin kaplamasında meşe ağacını ilk sıraya aldıkları açıklanıyor. Doğanın özenle büyütüp sunduğu meşe ağacı tüm güzelliğini evlere lamine parka olarak yansıtıyor. Sadelik ve şık duruşu ile evlere ferahlık veren doğal meşe ayrıca uzun ömürlü olması nedeni ile tercih ediliyor. Ağacın damar çizgileri estetik görüntüler yansıtıyor.
Lamine meşe serisi farklı şekillerde kullanılıyor. Meşe serisinde zarif dokulu meşe …