Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: katlamalı perdeler

Perde »

[25 Ağu 2012 | Yorum yapılmamış | 4.043 kez okundu]
Perde seçimleri

Perdeler dekorasyonda en önemli olan noktadır. Perde sayesinde evde bütünlük ve tamamlanma hissi verildiğinden perde seçimlerinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Perde seçimi yaparken, evinizin şekli ve tarzına uygun kararlar vermek önemlidir. Pek çok perde çeşidi arasından seçilecek olan tarz ve stilde önemli olan gün ışığını filtrelerken, bir yandan da aydınlık ortamlar yaratmaktır.
Katlamalı perdeler
Katlamalı perdelerde tül ve kumaş seçeneklerini kullanabilirsiniz. Transparan tüller kullanıyorsanız bunu raylı …

Perde »

[29 Nis 2012 | Yorum yapılmamış | 3.624 kez okundu]
Perde çeşitleri ve kullanım alanları

Ev dekorasyonunda olduğu kadar ofis tasarımlarında da önemi büyük olan perdeler, mekanın aldığı doğal ışığın yoğunluğunu doğrudan etkilediği için doğru tercih edilmelidir. Birçok markanın perde sektöründe yer almasıyla birlikte artan piyasa rekabeti, ülkemizde artık çok çeşitli perde modellerinin bulunabilmesine imkan tanıyor. Dekorasyon trendlerinde her zaman dikkat edilen bir öğe olan perdeler, mekana uygun bir biçimde kullanıldığında tasarımı baştan aşağı değiştirebilir.

İp perdeler

Son birkaç yıl içinde giderek popülerliği …

Perde »

[23 Mar 2012 | Yorum yapılmamış | 7.714 kez okundu]
Neden katlamalı perdeler?

Ev dekorasyonunda üzerinde en çok durulan ve seçiminde kararsızlık yaşanan perdeler ilk sırada rol alıyor. Mobilya ve yer döşemeleri ile uyum içinde olmasının yanı sıra model zenginliği de seçimi etkilemektedir.
Minimalist mobilyalar için farklı, avangart modeller için farklı, klasik ve modern mobilyalar için farklı perde çeşitleri bulunuyor. Stor perdeler sade bir şıklık yaratırken fon perdeler klasik mobilyaları daha da dikkat çekici yapabiliyor. Zebra perdeler şirinlik ve zarafet …