Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: şemsiyelik

Mobilya »

[24 Nis 2013 | Yorum yapılmamış | 3.522 kez okundu]
Antre mobilyaları

Evlerin ziyaretçilerini ilk karşıladığı alan olan antreler, ilk intibanın her türlü kanaatteki önemi nedeniyle, dekorasyonun da önemli bir detayı olarak kendine has bir konsept teşkil etmektedir. Bu alanda dekorasyon sevdalılarının elini rahatlatmak adına mobilya üreticileri antre mobilyaları kategorisinde birçok seçeneği tüketicilerin beğenisine sunmaktadırlar.
Antre mobilyaları kategorisinin alt başlıkları şu şekildedir:

Portmanto
Ayakkabılık
Telefon sehpası
Askılar
Puf
Ayna
Şemsiyelik
Şapkalık

Antre mobilyalarının, bu alanın kullanım amacından ötürü, bazı detay özelliklere sahip olması önemlidir. Bu özellikler şunlardır:

Islak girilmesi, …

Genel »

[11 Şub 2012 | Yorum yapılmamış | 9.020 kez okundu]
Antre dekorasyonu

Antre dekorasyonu genel tasarımın önemli bir parçasıdır. Çünkü eve girerken ilk karşılaşılan yer antre olmaktadır. Antrenin dekorasyon tarzı evin içi hakkında da ip ucu veriyor. Antre için seçilecek dekoratif eşyalar evin tarzıyla bütünlük sağlıyor. Odanın mobilya tarzı ile antrenin tarzı uyum içinde oluyor. Modern bir şekilde dekore edilen evlerin antre bölümü de modern dekoratif eşyalarla dizayn ediliyor. Antrelerin ilk karşılayan yer olması nedeniyle biraz eğlenceli ve …

Duvar, Mobilya »

[16 Kas 2011 | Yorum yapılmamış | 4.620 kez okundu]
Modern ve şık trend ayakkabılıklar

Ev dekorasyonundaki yenilikler ayakkabılıklara da yansıdı. Kapı girişinde bulunan ayakkabılıklar yeniden tasarladı. Portmantonun ayakkabılık kısmına da el atan tasarımcılar çok ilginç çok kullanışlı ayakkabılıklar tasarladılar. Büyük ayakkabı dolapları, geniş portmantolar yavaş yavaş yerlerini daha modern ve işlevsel ayakkabılıklara bırakıyor.
Hatta ayakkabı sayısı çok fazla olanlar için daha çok ayakkabı alabilecek ve az yer kaplayacak modeller geliştirmek için çaba harcadılar. Bu çabaların sonuçsuz kalmadığını ortaya çıkan ilginç ayakkabılıklardan …