Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: yaz

Genel »

[9 May 2013 | Yorum yapılmamış | 2.919 kez okundu]
Yaz balkonları nasıl dekore edilir?

Yaz geldi. Artık kapalı mekanlarda kalma isteği minimum seviyelere indi. Dışarı çıkıldığında da, evde olunduğunda da imkan varsa vakit geçirmek için ilk tercih açık alanlar olmaktadır. Balkonlar böyle bir ayrıcalık ve konfor teşkil etmekle beraber, dekorasyonlarına genelde çok fazla özen gösterilmez. Halbuki, açık da olsa evimize dahil bir alan olan balkonlar da en az evimize gösterdiğimiz özen ile dekore edilmelidirler.
Yaz balkonları yemek yemek, dinlenmek, kitap okumak, bir …

Mutfak »

[22 May 2012 | Bir yorum yapılmış | 10.475 kez okundu]
Cam damacana ile sağlıklı su

Yaşam kaynağımız olan su bilindiği gibi bazı şehirlerde artık çeşmeden doldurulan sürahiler ile masalarımıza gelmiyor. Damacana ile çeşitli marka sular evlere giriyor. Damacanalar plastikten yapılıyor ve plastik içerisinde uzun süre bekleyen suyun özellikle sıcak yaz aylarında sağlığa zararlı olduğu ifade ediliyor. Plastik su kaplarının sağlığa zararın ise bir nezle grip gibi kısa sürede iyileşecek bir hastalık olmadığı önemle vurgulanıyor.
Sağlığımızın her şeyden önemli olması nedeni ile plastik …

Genel »

[15 May 2012 | Yorum yapılmamış | 4.029 kez okundu]
Pike takımları ile yaz mevsimine hazır mısınız?

Bahar mevsiminin son günlerinin yaşandığı bu günlerde yaz mevsimine hazırlıklar mağazalarda başlamış bulunuyor. Ev tekstil ürünleri satan mağazalar sıcakların birden gelmesi ve yorganların baza içlerine kaldırılacağı ve pike takımlarının kullanılmaya başlanacağı günlerin yaklaşması nedeni ile rengarenk ve şık tasarımlara sahip olan pike takımlarını vitrinlerinde yer vermeye başladı.
Tek kişilik, çift kişilik ve battal boy pike takımları % 100 pamuk, % 100 bambu veya % 60 bambu ve …